Produktai Apie mus Ekspozicijos Gamintojai Kontaktai Partneriai Informaciniai leidiniai
Dušo kabinos / Kermi EXTRA / Walk-In konstrukcijos

Produktų katalogas

Radiatorių naujienos
Vonios radiatoriai
Dekoratyviniai radiatoriai
Konvektoriai
Arbonia spalvos
Dušo kabinos
Šildomos grindys
Radiatoriaus parinkimas
Salonai ekspozicijos
Kermi EXTRA

Erdvios stiklo konstrukcijos, puikiai pritaikytos individualiems patalpų ypatumams

Kermi „Walk-In“ dušo stiklo konstrukcijų programa formuoja visiškai naują vonios kambario ir dušo zonos planavimo sampratą. Ši neįprasta kolekcija suteikia dar daugiau laisvės ir naujų idėjų architektams, kuriantiems individualius ir išskirtinius vonios kambario interjerus. Saugus grūdintas 8 mm storio didelių matmenų stiklas, įtvirtintas preciziškai priderintuose aliuminio profilio rėmuose arba laikikliuose, sukuria naują erdvę ir labai patogią dušo zoną. Tiksliai įvertinant tvirtinimo galimybes, kiekvienu atveju siūloma didelė kombinacijų įvairovė planuojant funkcionalų ir modernų vonios kambarį.

Net kelis kartus iš eilės „Walk-In“ serijos gaminiai gavo prestižinius „iF“ ir „Red dot design award“ apdovanojimus už harmoningą dizainą, skirtą šiuolaikiniam vonios kambariui.

Walk-In  laisvo įėjimo stiklo konstrukcija su dviem į lubas įtvirtintais blizgiais profiliais ir skaidriu grūdintu 8 mm storio stiklu.  Stiklo aukštis 2000 mm, konstrukcijos plotis nuo 700 iki 1800 mm, įtvirtinimai į lubas iki 2600 mm.

Standartinio varianto kaina nuo 804,8 € (2779 Lt) su PVM, kai sienelės plotis 1200 mm.


Walk-In konstrukcija su tvirtinimo elementais prie sienos, skaidriu 8 mm storio grūdintu stiklu ir vienu atraminiu stiebu, tvirtinamu į lubas. Stiklo aukštis 2000 mm, plotis iki 1800 mm, įtvirtinimai į lubas iki 2600 mm.

Standartinio varianto kaina nuo 705,2 € (2435 Lt) su PVM, kai sienelės plotis 1200 mm.

Kermi Ekstra serijos erdvi dušo kabina iš dviejų dalių. Stabili stiklo dalis, įtvirtinta į lubas ir prie sienos, sukomplektuota su varstomomis durimis.

Stiklo aukštis 2000 mm, plotis pagal reikalingus matmenis iki 1800 mm, durų plotis iki 1050 mm, įtvirtinimai į lubas iki 2600 mm.

Standartinio varianto kaina nuo 1530,6 € (5285 Lt) su PVM.

Šių gaminių užsakymo ir tiekimo terminas 4 savaitės.

Kermi dušo kabinos retro stiliaus vonios kambariui

 

Nuotraukoje pavyzdys, kaip Kermi Walk-In  konstrukcijos dušo sienelės stiklą papuošus atitinkamu piešiniu, dušo kabinai galima suteikti kitą stilių, puikiai derantį vonios kambario interjere.

Pagal individualius eskizus galimi įvairūs Kermi dušo kabinų stiklų dekoravimo variantai.


Ruošiame individualius pasiūlymus užsakymui ir teikiame pristatymo bei  montavimo paslaugas visoje Lietuvoje.

Jei turite klausimų, rašykite mums
Dizainas: Puslapiai.eu. Svetainėje naudojama MegaTVS.