Produktai Apie mus Ekspozicijos Gamintojai Kontaktai Partneriai Informaciniai leidiniai

Produktų katalogas

Radiatorių naujienos
Vonios radiatoriai
Dekoratyviniai radiatoriai
Konvektoriai
Arbonia spalvos
Dušo kabinos
Šildomos grindys
Radiatoriaus parinkimas
Salonai ekspozicijos
Apie mus
UAB “IDEATHERM” - "IDĖJA ŠILDYMUI", ir taip dar galėtų skambėti mūsų bendrovės pavadinimas, kadangi turime daugybę minčių ir pasiūlymų, kaip sukurti šiltą, jaukią ir komfortišką aplinką.  „Šiluma turi savo veidą“, todėl norime Jums parodyti, kaip galima gražiai, kokybškai ir ekonomiškai šildyti savo namus, kaip pasirinkti reikiamus šildymo prietaisus, rasti tinkamą dušo kabiną. Platus šildymo prietaisų asortimentas vonios kambariui, poilsio patalpoms, prieškambariui, biurui, pradedant klasikiniu stiliumi ir baigiant avangardu. Dirbame su tokiais gamintojais, kaip Arbonia, Kermi, Oventrop ir kt. 
 
Bendraudami visada stengiamės rasti kiekvienam individualiai tinkantį sprendimą nes tai pagaminti gali mūsų atstovaujami gamintojai. Mūsų tikslas maksimaliai patenkinti kliento poreikius ir padėti racionaliai investuoti į patalpų šildymą, todėl galime parinkti ir sukomplektuoti medžiagas visuomeninės - administracinės paskirties pastatams. Siekiame būti naudingi ir projektuojantiems, ir parduodantiems, ir užsakantiems.

Tikimės, kad ši svetainė, kurioje stengsimės vis išsamiau pateikti informaciją apie gaminius, padės išsirinkti reikalingą šildymo bei santechnikos įrangą ir sutaupys daug Jūsų brangaus laiko ilgose paieškose.
 
 
 
 
 
Jei turite klausimų, rašykite mums
Dizainas: Puslapiai.eu. Svetainėje naudojama MegaTVS.