Produktai Apie mus Ekspozicijos Gamintojai Kontaktai Partneriai Informaciniai leidiniai
Dušo kabinos / Vonios kambario idejos

Produktų katalogas

Radiatorių naujienos
Vonios radiatoriai
Dekoratyviniai radiatoriai
Konvektoriai
Arbonia spalvos
Dušo kabinos
Šildomos grindys
Radiatoriaus parinkimas
Salonai ekspozicijos
Vonios kambario idejos

Daug erdvės mažame vonios kambaryje.

Sakysite tai neįmanoma, tačiau taupiai ir racionaliai komponuodami santechnikos prietaisus mažoje erdvėje galime rasti protingų sprendimų, kaip sutalpinti vonią ir dušo kabiną ar kaip dušo kabiną "patraukti į šalį", bei situacija "maximum-minimaliai" . Pateikiame keletą pavyzdžių, kaip galima planuoti vonios kambarį, renkantis Kermi dušo kabinas.

Vonios kambarys, kur 6m2 plote sėkmingai telpa erdvi dušo kabina, vonia, praustuvas ir WC su pisuaru. Visai netradicinėje vietoje ant stačiakampio 1200x900 mm dušo padėklo sumontuota Kermi Ibiza serijos U formos dušo kabina su švytuoklinio tipo durelėmis, varstomomis į abi puses. Didelė ir patogi erdvė kasdieniam naudojimuisi dušu.  Patalpą savotiškai padidina ir šviesa, krintanti pro stiklines vonios kambario duris. 


Kitame pavyzdyje dar mažesnė WC patalpa, kurioje nevaržomai galima naudotis dušo kabina, o po to ją nesunkiai "patraukti į šalį", sulankstant jos dalis ir priglaudžiant prie sienos. Tai padaryti galite pasirinkę naująją Kermi dušo kabiną Diga, darančią įspūdį savo skaidrumu ir konstrukcija.

 


 

Kitas patogaus dušo pavyzdys, neužimant ploto vonios kambaryje - naujoji Kermi dušo kabina Pasa XP. Puiki idėja planuojant stilingą vonios kambarį. Pusapvalė U formos dviejų varstomų durų kabina montuojama prie lygios sienos ir statoma tiesiog ant grindų. Didelė erdvė praustis ir laisvas plotas, nesinaudojant dušu.


 

Pavyzdys iš serijos "maximum-minimaliai", kaip mažoje patalpoje ir nebrangiai įrengti erdvią dušo kabiną su plačia įeiga. Nuotraukose Kermi Ibiza su kombinuotos konstrukcijos įstumiamomis ir stumdomomis durimis patogiam ir saugiam naudojimuisi. Svarbu tai, kad galima rinktis skirtingų dydžių varstomas dalis ir patalpoje turėti stačiakampę dušo kabiną.

 


Trys dušo montavimo situacijos
1 situacija  

Patogus būdas dušo kabiną montuoti greta vonios.

Sunkiai pasiekiamų vietų priežiūra taps paprasta esant varstomai šoninei sienelei.

2 situacija  
Jei dušo padėklas platesnis nei vonia - tai nebėda. Iš didelės gausos standartinių Ibiza serijos gaminių galima rinktis reikalingą šoninės sienelės plotį ir taip pat su varstoma stiklo dalimi.
3 situacija  
Šoninė sienelė su dalinai varstoma stiklo dalimi. Patogu ir praktiška.

 

Dušo kabinų parinkimas, konsultavimas, užsakymai, montavimo paslaugos ir garantinis aptarnavimas.   Tel. 8 5 276 06 10  

Jei turite klausimų, rašykite mums
Dizainas: Puslapiai.eu. Svetainėje naudojama MegaTVS.