Produktai Apie mus Ekspozicijos Gamintojai Kontaktai Partneriai Informaciniai leidiniai

Produktų katalogas

Radiatorių naujienos
Vonios radiatoriai
Dekoratyviniai radiatoriai
Konvektoriai
Arbonia spalvos
Dušo kabinos
Šildomos grindys
Radiatoriaus parinkimas
Salonai ekspozicijos
Gamintojai
Šveicarų koncernui "AFG Arbonia-Forster-Holding AG" priklausanti "Arbonia" šildymo prietaisų gamykla įsikurusi Vokietijos mieste  Riesa (netoli Dresdeno).  Gamintojo tikslas – kurti ir gaminti aukščiausios kokybės  bei unikalaus dizaino šildymo prietaisus, siekiant užtikrinti komfortišką ir jaukią aplinką patalpose. Gamyba vyksta pasitelkus naujausias technologijas bei aukštos kvalifikacijos darbuotojus.

Šiuolaikinės galimybės projektuojant gyvenamąsias patalpas, gyvenimo būdas bei individualūs poreikiai įpareigoja gamintoją. Todėl siūlomi įvairūs ir net labai išskirtiniai gaminiai, pradedant suoliuko tipo radiatoriais ir baigiant turėklais laiptams. Platus produktų asortimentas gali patenkinti net reiklaus projektuotojo poreikius ir išrankaus užsakovo norus. Komfortiška šiluma gyvenimo kokybei – teigia „Arbonia“ gamintojas.
Gamintojo svetainės: www.arbonia.ltwww.arbonia.de
 

  Vokietijos firma "Kermi" jau daugiau, kaip 50 metų specializuojasi kokybiškos šildymo įrangos ir dušo kabinų gamybos srityje. Šiandien, "Kermi" stiprus to paties šveicarų koncerno "AFG Arbonia-Forster-Holding AG" šeimos narys.       

Aukšta apdailos kokybė, elegantiškas dizainas, optimalus parinkimas ir pritaikymas bet kokia forma ir bet kurioje vietoje, užtikrinant aukščiausią gaminio kokybę ir ilgalaikę garantiją eksploatacijos metu. Visas šias savybes apjungia firmos "Kermi" gaminiai. Išsami informacija apie gaminius,  glaudi partnerystė ir servisas - tai "Kermi" veiklos pagrindas.
Gamintojo svetainė:  www.kermi.de
Jei turite klausimų, rašykite mums
Dizainas: Puslapiai.eu. Svetainėje naudojama MegaTVS.