Produktai Apie mus Ekspozicijos Gamintojai Kontaktai Partneriai Informaciniai leidiniai
Vonios radiatoriai / Radiatorių prijungimo ventiliai

Produktų katalogas

Radiatorių naujienos
Vonios radiatoriai
Dekoratyviniai radiatoriai
Konvektoriai
Arbonia spalvos
Dušo kabinos
Šildomos grindys
Radiatoriaus parinkimas
Salonai ekspozicijos
Radiatorių prijungimo ventiliai

Dailūs šildymo prietaisai negali būti jungiami su bet kokiais tam neskirtais ir visai nederančiais ventiliais. Tuo tikslu siūlome naudoti ir tinkamai pritaikyti prie radiatoriaus derančius prijungimo ventilius ir termostatines galvutes. Tokie priedai užtikrina bendrą estetinį vaizdą ir yra labai svarbūs patogiam šildymo prietaiso reguliavimui.

Mes siūlome įvairius priedus bei termostatinių ventilių komplektus, skirtus bet kokio prijungimo tipo radiatoriui. Įvairiausių spalvų šildymo prietaisams galime parinkti labiausiai derančias prijungimo ventilių spalvas (pvz. RAL, chromuota, paauksuota, nerūdijančio plieno, matinio plieno ir pan.  Taip pat įvairius dekoratyvinius dangtelius ir vamzdelių apdailas.   

Vonios radiatorius, prijungtas naudojant Oventrop dekoratyvinius ventilius. Tiksliai suderintas atstumas, apdailos detalėmis estetiškai uždengtos angos sienoje. Dar apdailos darbų eigoje buvo pasirinktas radiatoriaus modelis su aiškiomis prijungimo vietomis, todėl buvo išvengta dažnai pasikartojančių klaidų ir netikslumų. Tokiu atveju nereikia iš anksto skubėti pirkti patį radiatorių. Užtenka turėti tikslius jo brėžinius. Dauguma Arbonia ir Kermi gaminamų radiatorių turi tipinius ir daugumoje atvejų pasikartojančius prijungimo ašių atstumus. Todėl pirkėjas neskubėdamas gali įsigyti labiausiai patikusį radiatorių ir po apdailos darbų.

Išskirtinio dizaino radiatoriaus prijungimo komplekto kaina 228,45 €.

Populiariausias ir patogiausias centrinio prijungimo mazgas vonios radiatoriams su dekoratyviniu dangteliu. Siūlome baltos spalvos, chromuotą arba nerūdijančio plieno spalvos dangtelio variantą atitinkamai derinant termostatinę galvutę. Šį prijungimo būdą galima taikyti visiems Arbonia vonios radiatorių modeliams.

Baltos spalvos komplekto kaina 95,35 €.

Šiandien populiarėja matinės spalvos interjeruose ir jų elementuose. Puikiai derantis centrinio prijungimo mazgas matinio plieno (matinio aliuminio) spalvos. Tokio pat atspalvio antgalių veržlės ir apdailos detalė.


Naujo dizaino nerūdijančio plieno termostatinis ventilis su tokia pačia termostatine galvute. Puikiai derantis komplektas prie įvairių matinių ir metalic spalvos radiatorių.

Chromuotas centrinio prijungimo komplektas, idealiai tinkantis Arbonia Cobratherm vonios radiatoriaus modeliui. Komplektuojame su chromuotais antgaliais ir chromuota dengiančiąja rozete.  

Matinės spalvos termostatiniai prijungimo ventiliai kartu su tos pačios spalvos užveržimo antgaliais ir dengiančiąja rozete. Renkantis dvigubo kampo ventilio formą daugumoje atvejų turėsime žymiai patogesnę termostatinės galvutės padėtį - į šoną. 
Pagal pageidavimus galime pasiūlyti ir kitokių RAL spalvų paletės termostatinius ventilius.   

Oventrop firmos svirtinis termostatas "Pinox" su skystiniu jutikliu. Gali būti montuojamas ant visų termostatinių vožtuvų, turinčių srieginę jungtį M 30x1,5. Dizainas orientuotas į plačiai vartojamą santechninę armatūrą su svirtimi. Be nulinės padėties. Spalvos - balta arba chromuota.

Baltos spalvos komplekto kaina 144,35 €. Chromuoto komplekto kaina 100,37 €.

Su produktu susiję dokumentai:
Prospektas apie prijungimo armatūras ir temperatūros reguliavimą
Jei turite klausimų, rašykite mums
Dizainas: Puslapiai.eu. Svetainėje naudojama MegaTVS.